קלף שחקן

קלף שחקן וגם קלף פיפא הם קלפים וירטואליים שכל שחקן כדורגל מחזיק בהם. על קלף פיפא אמיתי וגם על קלף שחקן אישי מוצגים השם והתמונה של השחקן, בנוסף לפרטים נוספים כגון השתייכות לקבוצת כדורגל מסויימת למועדון מסויים.
אתר צ'אמפ מציע לכם קלף שחקן, קלף פיפא וכן קלף שחקן אישי בהתאמה מלאה לרצונכם וצרכיכם. זה לא משנה באיזה גיל אתם, ילדים, נערים מתבגרים או מבוגרים אוהדי כדורגל ישמחו לקבל קלף שחקן בהתאמה אישית עם תמונה של שחקן מפורסם או קריקטורה מגניבה, העיקר שיש לכם תשוקה בוערת לכדורגל. בעזרת טכנולוגיה מתקדמת, צ'אמפ פיתחו כרטיס וירטואלי אשר הפך להיות אמיתי לגמרי. קלף שחקן שלנו וגם קלף פיפא אמיתי עשויים מעץ לבן דקיק, בעל מראה בוהק ויוקרתי. מהרגע הראשון שהאתר עלה לאוויר שמנו לעצמינו כמטרה בצ'אמפ שכל אוהבי הכדורגל, מלאי התשוקה, צעירים או בוגרים ,יהיו עם כרטיס שחקן משלהם! לכל כדורגלן מפורסם קיים כרטיס שחקן וירטואלי, המציג את שמו, תמונה ומידע על השחקן.
בעזרת שילוב של יצירתיות וטכנולוגיה, הפכנו את הכרטיסים הוירטואליים לאמיתיים! הרעיון שעומד מאחורי צ'אמפ הוא שכל אוהב כדורגל, אשר חלם על עצמו כשחקן העל המפורסם והטוב בעולם, ובינינו.. מי לא היה רוצה?! כמו כן, אצלנו ניתן להדפיס כרטיסי שחקן על פי בחירתכם האישית. כל לקוחותינו הם אנשים שאוהבים כדורגל, בכל הגילאים, שחקנים פעילים ולא פעילים וגם סתם אנשים שאוהבים לראות כדורגל בטלוויזיה. אנו מציעים לכם להגשים את חלומכם ולהזמין לכם כרטיס שחקן או קלף שחקן מודפס פרטי משלכם.
אצלנו בצ'אמפ מדפיסים כרטיסי שחקן אמיתיים ואיכותיים עם תמונות האליפות הכי אהובות עליכם או תמונותיכם האישיות. קלף או כרטיס שחקן הוא סוג של תעודה בלתי פורמאלית המעידה כי המחזיק בה הוא איש ספורט. כרטיסי שחקן קיימים לכל שחקני הכדורגל והם עוברים מקבוצה לקבוצה ומוגשים להתאחדות הכדורגל כאשר השחקן עובר קבוצה. אמנם הוא לא מוגדר כמסמך רשמי בתקנוני ההתאחדות אך המחזיק בו רשאי להשתתף במשחקים ובאימונים. לכל איגודי הספורט בארץ קיים רישום לאיזו קבוצה שייך השחקן. אצלנו בצ'אמפ לא רק שתוכלו לבחור לעצמכם קלפי שחקן משובחים על פי בחירתכם, אלא גם לקבל יחס חם ושרות אישי ואדיב.