מתנה לאוהבי כדורגל

אם אתם מעוניינים לרכוש מתנה לאוהבי כדורגל שתקלע הישר לליבו של המקבל אותה, אנו בצ'אמפ מציעים לכם מגוון הצעות שלא ניתן להתחרות בהן. אנו מציעים כרטיסי שחקן עם תמונה מודפסת עליהם. אתם יכולים לבחור את התמונה האהובה עליכם וצוות המעצבים של צ'אמפ ידאג שתקבלו כרטיס שהוא מתנה לאוהבי כדורגל שכל אוהב כדורגל ישמח לקבל. וישנה גם אפשרות לשדרוג באמצעות קריקטורות. מדובר בגימיק מבוקש ואטרקטיבי שיכול להוות גם הוא מתנה לאוהבי כדורגל. כל ילד שחולם להבקיע את הגול של חייו או חולם על הנפת גביע הנצחון, ישמח לקבל מתנה לילד שאוהב כדורגל מאת צ'אמפ. כל מבוגר אשר אפילו סתם נהנה לשבת לצפות במשחק כדורגל בטלוויזיה, גם הוא ישמח לקבל מתנה לבן זוג שאוהב כדורגל או מתנה לגבר שאוהב כדורגל מאת צ'אמפ

מהרגע הראשון שהאתר עלה לאוויר שמנו לעצמינו כמטרה בצ'אמפ שכל אוהבי הכדורגל, מלאי התשוקה, צעירים או בוגרים ,יהיו עם כרטיס שחקן משלהם! לכל כדורגלן מפורסם קיים כרטיס שחקן וירטואלי, המציג את שמו, תמונה ומידע על השחקן. בעזרת שילוב של יצירתיות וטכנולוגיה, הפכנו את הכרטיסים הוירטואליים לאמיתיים! הרעיון שעומד מאחורי צ'אמפ הוא שכל אוהב כדורגל, חלם על עצמו כשחקן העל המפורסם והטוב בעולם, ובינינו.. מי לא היה רוצה?! אנו בצ'אמפ מציעים מתנה לבן זוג שאוהב כדורגל, מתנה לגבר שאוהב כדורגל וגם מתנה לילד שאוהב כדורגל. כל אוהב כדורגל ימצא אצלנו את המתנה המושלמת עבורו.

הכרטיסים שלנו עשויים מעץ לבן והם מגיעים בעובי של 3 מילימטר. לכרטיסים יש מראה בוהק וזוהר והם מיוצרים באיכות מעולה, זאת אחרי שצ'אמפ השקיעו לא מעט מאמץ וזמן על מנת ליצור מוצר באיכות כזו גבוהה. על מנת להטביע על הכרטיס שלכם את התמונה המושלמת שלכם, אנו ממליצים על תמונה שצולמה באור ושתהיה בהירה מספיק. לא מומלץ לקחת תמונה שנמצאת באפליקציה או בפייסבוק כיוון שלרוב היא תהיה באיכות נמוכה. כדי שתוכלו לקבל את התוצאה המדהימה ביותר, כדאי לצלם את החלק העליון של הגוף שכולל ראש, כתפיים וחזה. לכל השאר אנחנו דואגים. אתם תקבלו את המוצר המושלם, בעלות שפויה שכוללת משלוח, כולל שרות לקוחות אישי ואדיב לכל לקוח.